Производител KRONO-ORIGINAL- Германија
Опис

Елегантни подови. Естетски пријатни и со висок квалитет. Изработени од најдобрите материјали, со природен изглед и чувство. Достапни во повеќе од 50 декора да му дадат на Вашето опкружување уникатна искра. Дозволете да бидете инспирирани од разновидноста на нашата понуда.

Состав и особини на ламинатниот под.

Примена

Ламинатен под за домашни и јавни средини.

Колекции

Кликнете на колекциите да ги погледнете декорите

Колекции во ограничени количини
Придружни производи

Лајсни за ламинатен под

Подлоги за ламинатен под

Клипс за паркет лајсна
Пакување: 30 комада.
Цена: 161 ден.

CLICK GUARD
Содржина на тубата:
110 гр. за приближно 10м².
Цена: 161 ден.

air max 90 pas cher air max pas cher moncler outlet online moncler sito ufficiale woolrich outlet woolrich outlet online woolrich sito ufficiale abercrombie pas cher hollister pas cher hollister france hollister france soldes moncler outlet moncler outlet online moncler outlet milano piumini moncler outlet louboutin pas cher chaussure louboutin pas cher chaussures louboutin soldes woolrich outlet woolrich outlet online woolrich outlet bologna woolrich outlet milano air max pas cher air max pas cher louboutin pas cher tiffany outlet online barbour paris air jordan pas cher

air max 90 pas cher air max pas cher moncler outlet online moncler sito ufficiale woolrich outlet woolrich outlet online woolrich sito ufficiale abercrombie pas cher hollister pas cher hollister france hollister france soldes moncler outlet moncler outlet online moncler outlet milano piumini moncler outlet louboutin pas cher chaussure louboutin pas cher chaussures louboutin soldes woolrich outlet woolrich outlet online woolrich outlet bologna woolrich outlet milano air max pas cher air max pas cher louboutin pas cher tiffany outlet online barbour paris air jordan pas cher