3D фолии за медијапанско обложување

Дебелина 0,35 мм
Медијапан 18 мм 25 мм 30 мм
Цена 3,400 4,300 5,170

Цената се однесува на м2 пластифициран панел од медијапан.

S40.42.04.0248

Површина: Рустик

S40.42.04.0257

Површина: Рустик

S40.42.04.0254

Површина: Рустик

S40.42.04.0239

Површина: Брусено дрво

S40.42.04.0253

Површина: Брусено дрво

S40.42.04.0235

Површина: Мазна мат

S40.42.05.0005

Површина: Годови

S40.42.04.0009

Површина: Рустик

S40.42.04.0008

Површина: Рустик

S40.42.04.0215

Површина: Рустик

40.43.14.0205.000

Површина: Годови

40.43.14.0206.000

Површина: Годови

40.43.14.0207.000

Површина: Рустик

40.43.14.0205.000

Површина: Рустик

air max 90 pas cher air max pas cher moncler outlet online moncler sito ufficiale woolrich outlet woolrich outlet online woolrich sito ufficiale abercrombie pas cher hollister pas cher hollister france hollister france soldes moncler outlet moncler outlet online moncler outlet milano piumini moncler outlet louboutin pas cher chaussure louboutin pas cher chaussures louboutin soldes woolrich outlet woolrich outlet online woolrich outlet bologna woolrich outlet milano air max pas cher air max pas cher louboutin pas cher tiffany outlet online barbour paris air jordan pas cher

air max 90 pas cher air max pas cher moncler outlet online moncler sito ufficiale woolrich outlet woolrich outlet online woolrich sito ufficiale abercrombie pas cher hollister pas cher hollister france hollister france soldes moncler outlet moncler outlet online moncler outlet milano piumini moncler outlet louboutin pas cher chaussure louboutin pas cher chaussures louboutin soldes woolrich outlet woolrich outlet online woolrich outlet bologna woolrich outlet milano air max pas cher air max pas cher louboutin pas cher tiffany outlet online barbour paris air jordan pas cher