Rrëshqitës për sirtarë dhe shtesa

Производител HARN – Малезија
Опис

Impaz со неговиот галванизиран финиш отпорен на гребнатини се лесни за одржување, правејќи го Вашиот фиокар да изгледа одлично долго време. Со поставување на посебниот додаток за меко затварање се елиминира трескањето на фиоката, овозможува тивка работа и се намалуваат незгодите.

Особини

■ Особина на самозатварање;
■ Двојна безбедност при извлекување;
■ Носивост до 30 кг;
■ Можност за поставување на додаток за меко затварање;
■ Разновидни додатоци кои нудат голема слобода да го изработите моделот на фиока кои Вам најмногу ви одговара.

Напомена

Во цената се вклучени само металните страни и останатите делови потребни за да се изработи фиоката. Иверката се нарачува посебно.

Ширината на фиоката не е фиксна. Ја одредувате Вие, а сепак, треба да се внимава да не надмине 1000 мм.

Ценовник

Овде симнете ПДФ документ и погледнете ги цените.

Metalbox Стандард

Metalbox + 1 преграда

Metalbox + 2 прегради

Metalbox + маска

air max 90 pas cher air max pas cher moncler outlet online moncler sito ufficiale woolrich outlet woolrich outlet online woolrich sito ufficiale abercrombie pas cher hollister pas cher hollister france hollister france soldes moncler outlet moncler outlet online moncler outlet milano piumini moncler outlet louboutin pas cher chaussure louboutin pas cher chaussures louboutin soldes woolrich outlet woolrich outlet online woolrich outlet bologna woolrich outlet milano air max pas cher air max pas cher louboutin pas cher tiffany outlet online barbour paris air jordan pas cher

air max 90 pas cher air max pas cher moncler outlet online moncler sito ufficiale woolrich outlet woolrich outlet online woolrich sito ufficiale abercrombie pas cher hollister pas cher hollister france hollister france soldes moncler outlet moncler outlet online moncler outlet milano piumini moncler outlet louboutin pas cher chaussure louboutin pas cher chaussures louboutin soldes woolrich outlet woolrich outlet online woolrich outlet bologna woolrich outlet milano air max pas cher air max pas cher louboutin pas cher tiffany outlet online barbour paris air jordan pas cher