Rrëshqitës për sirtarë dhe shtesa

Производител HARN – Малезија
Опис

Triomax е најидеалниот партнер за фиокари. Дури и кога фиоката во целост е исполнета нуди беспрекорна тивка и стабилна работа. Перформансите на Triomax како и неговиот привлечен изглед го прават идеален избор дури и за најпребирливите корисници. Внатрешната стабилност е подобрена, овозможувајќи фиоки со ширина дури и до 1500 мм.

Особини

■ Скриени лизгачи;
■ Целосно извлекување;
■ Носивост 30-60 кг.;
■ Стабилна позиција при целосно извлекување;
■ Вграден механизам за меко затварање;
■ Брзо и лесно монтирање;
■ Разновидни додатоци кои нудат голема слобода да го изработите моделот на фиока кои Вам најмногу ви одговара.

Напомена

Во цената се вклучени само металните страни и останатите делови потребни за да се изработи фиоката. Иверката се нарачува посебно.

Ширината на фиоката не е фиксна. Ја одредувате Вие, а сепак, треба да се внимава да не надмине 1500 мм.

Ценовник

Овде симнете ПДФ документ и погледнете ги цените.

Triomax Стандардна фиока

Triomax Внатрешна фиока


Triomax + 1 преграда


Triomax + 2 прегради

Triomax Внатрешна фиока + 2 прегради


Triomax + маска

Triomax + маска и разделници

Triomax + стаклена страница

air max 90 pas cher air max pas cher moncler outlet online moncler sito ufficiale woolrich outlet woolrich outlet online woolrich sito ufficiale abercrombie pas cher hollister pas cher hollister france hollister france soldes moncler outlet moncler outlet online moncler outlet milano piumini moncler outlet louboutin pas cher chaussure louboutin pas cher chaussures louboutin soldes woolrich outlet woolrich outlet online woolrich outlet bologna woolrich outlet milano air max pas cher air max pas cher louboutin pas cher tiffany outlet online barbour paris air jordan pas cher

air max 90 pas cher air max pas cher moncler outlet online moncler sito ufficiale woolrich outlet woolrich outlet online woolrich sito ufficiale abercrombie pas cher hollister pas cher hollister france hollister france soldes moncler outlet moncler outlet online moncler outlet milano piumini moncler outlet louboutin pas cher chaussure louboutin pas cher chaussures louboutin soldes woolrich outlet woolrich outlet online woolrich outlet bologna woolrich outlet milano air max pas cher air max pas cher louboutin pas cher tiffany outlet online barbour paris air jordan pas cher