Rrëshqitës për sirtarë dhe shtesa

Производител ADAR – Италија
Опис Минималистичкиот изглед е тренд кој дизајнерите на ентериери во моментов се повеќе го фаворизираат. Едноставни и чисти линии. За да ги исполнат овие барања производителите на лизгачи се во трка со производи кои на допир ги отвараат фиоките. Salice разви скриен лизгач на кој не му е потребна електрична енергија за да ја отвори фиоката. Специјалниот механизам ја држи фиоката затворена додека не се активира со допир. Едноставно притиснете ја фиоката за да го ослободите механизмот и федерот ја отвара. Одлични за елементи со фиоки во купатила, комоди во дневни и спални соби како и фиоки во кујните.
Особини

■ Отварање на фиоката со притискање;
■ Двојна безбедност при извлекување;
■ Носивост до 30 кг;
■ Стабилна позиција при целосно извлекување.

Должина на лизгач Цена Должина на лизгач Цена
350 mm 490 400 mm 500
450 mm 520 500 mm 540
550 mm 550 300 mm 480

Во цената се вклучени само лизгачите и останатите делови потребни за да се изработи фиоката.

Иверката се нарачува посебно.

air max 90 pas cher air max pas cher moncler outlet online moncler sito ufficiale woolrich outlet woolrich outlet online woolrich sito ufficiale abercrombie pas cher hollister pas cher hollister france hollister france soldes moncler outlet moncler outlet online moncler outlet milano piumini moncler outlet louboutin pas cher chaussure louboutin pas cher chaussures louboutin soldes woolrich outlet woolrich outlet online woolrich outlet bologna woolrich outlet milano air max pas cher air max pas cher louboutin pas cher tiffany outlet online barbour paris air jordan pas cher

air max 90 pas cher air max pas cher moncler outlet online moncler sito ufficiale woolrich outlet woolrich outlet online woolrich sito ufficiale abercrombie pas cher hollister pas cher hollister france hollister france soldes moncler outlet moncler outlet online moncler outlet milano piumini moncler outlet louboutin pas cher chaussure louboutin pas cher chaussures louboutin soldes woolrich outlet woolrich outlet online woolrich outlet bologna woolrich outlet milano air max pas cher air max pas cher louboutin pas cher tiffany outlet online barbour paris air jordan pas cher