Electrolux / Микробранови печки

Тип Вградлива микробранова печка
Бренд Електролукс
Гаранција 2 години
Цена 14,999

ПРЕДНОСТИ

▼ Кликнете овде да ги погледнете предностите

ПОВЕЌЕ ПРОСТОР И ФЛЕКСИБИЛНОСТ ВО ВАШАТА КУЈНА

Беспрекорниот дизајн на оваа микробранова печка ви дава слобода во
распоредот на вашата кујна.

ГОТВЕТЕ БЕЗ РАЗМИСЛУВАЊЕ СО АВТОМАТСКИТЕ ПРОГРАМИ

Кога имате напорен ден, само искористете ги автоматските програмите. Тие
ќе се погрижат секогаш да користите вистинско ниво на моќност намалувајќи го ризикот од грешки.

ДИРЕКТНО ДО ВАШИТЕ ПОДЕСУВАЊА ВО САМО ЕДЕН ЧЕКОР

Се е јасно и интуитивно со новите управувачки копчиња на вртење на оваа
микробранова печка. Само завртете го копчето до посакуваното подесување.

САМО ПРОДОЛЖЕТЕ СО ГОТВЕЊЕ ВАШИТЕ НАМИРНИЦИ СЕ ОДМРЗНАТИ

Штом заврши програмот веднаш можете да преминете на следната фаза
во готвењето. Програмот секогаш во потполност ги одмрзнува вашите
намирници.

ОСОБИНИ

▼ Кликнете овде да ги погледнете особините

● Механизам на отварање на вратата: со притискање на копче,
● Моќност на микробрановата печка: 800 W, 5 нивоа,
● Сигнал кој го означува крајот на циклусот на работата,
● LED дисплеј,
● Дијаметар и материјал на ротационата плоча: 245 мм, стаклена,
● Можност на вградување во комбинација со други уреди:
под работната плоча, над рерната,
● Автоматски програм за одмрзнување според тежината,
● Автоматски програм одреден според тежината,
● Копче за одбирање на моќноста,
● Должина на кабелот: 1300 мм.

ЕНЕРГИЈА

▼ Кликнете овде да ги погледнете податоците

● Максимална моќ: 800W,
● Напон: 230 V

air max 90 pas cher air max pas cher moncler outlet online moncler sito ufficiale woolrich outlet woolrich outlet online woolrich sito ufficiale abercrombie pas cher hollister pas cher hollister france hollister france soldes moncler outlet moncler outlet online moncler outlet milano piumini moncler outlet louboutin pas cher chaussure louboutin pas cher chaussures louboutin soldes woolrich outlet woolrich outlet online woolrich outlet bologna woolrich outlet milano air max pas cher air max pas cher louboutin pas cher tiffany outlet online barbour paris air jordan pas cher

air max 90 pas cher air max pas cher moncler outlet online moncler sito ufficiale woolrich outlet woolrich outlet online woolrich sito ufficiale abercrombie pas cher hollister pas cher hollister france hollister france soldes moncler outlet moncler outlet online moncler outlet milano piumini moncler outlet louboutin pas cher chaussure louboutin pas cher chaussures louboutin soldes woolrich outlet woolrich outlet online woolrich outlet bologna woolrich outlet milano air max pas cher air max pas cher louboutin pas cher tiffany outlet online barbour paris air jordan pas cher