Electrolux / Рерни

Тип Вградлива печка со повеќе функции
Бренд Електролукс
Гаранција 2 години
Цена 22,999

ПРЕДНОСТИ

▼ Кликнете овде да ги погледнете предностите

ЛЕСНО И ТИВКО ПРИ СЕКОЕ ЗАТВАРАЊЕ

Кога брзате и едноставно немате време за внимателно затварање на рер-
ната, оваа рерна се затвара лесно и тивко благодарение на VelvetClosing ® акцијата.

ИСКОРИСТЕТЕ ГО СЕКОЈ САНТИМЕТАР ОД ВНАТРЕШНОСТА – СЕ ЌЕ БИДЕ
РАМНОМЕРНО ЗГОТВЕНО

Составот за загревање UltraFanPlus со исклучително голем вентилатор и
дизајн за насочување на воздухот овозможува Вашите јадења рамномерно
да се испечат без разлика на тоа каде во рерната се наоѓаат.

ЕДНОСТАВНА КОНТРОЛА СО СВРТЛИВ ПРЕКИНУВАЧ И ОДБИРАЊЕ НА
ВРЕМЕТО НА ПОЧЕТОК И КРАЈ

За едноставно готвење, овој приклучок со LED дисплеј ви овозможува избор
на траењето на готвењето и времето на почетокот и крајот. Има прекинувач
на вовлекување и копчиња за пристап на сите подесувања.

СТАКЛЕНА ВРАТА КОЈА ЛЕСНО СЕ ЧИСТИ

Стаклото на вратата на оваа рерна е едноставно за чистење. Во потполност можете да ја отстраните вратата и стаклената површина и брзо да ги исчистите.

СИЛНО ПЕЧЕЊЕ

Постигнување на најдобри резултати во печење, дури и со помалите јадења,
брзо е и едноставно со големите печења во оваа рерна.

ОСОБИНИ

▼ Кликнете овде да ги погледнете особините

● Слој против отпечатоци од прсти,
● Халогенско осветлување на внатрешноста,
● Грејни елементи кои лесно се вадат за полесно чистење,
● Вклучени телескопски водилки TR1LV,
● Рерна со повеќе функции со кружен грејач
● Нивоа на печење: 3
● Електронски функции на рерната:
звучен сигнал, траење, крај, минутен потсетник, време,
● Горен грејач кој лесно се вади за полесно чистење,
● Вентилатор кој лади,
● Решетки испорачани со рерната: 1 хромирана жичана полица,
● Функции на рерната:
долно греење, традиционално печење, брзо печење, скара, Light,
подесувања за пица, најголема топлина, готвење со вентилатор,
турбо печење, True fan cooking PLUS.

ЕНЕРГИЈА

▼ Кликнете овде да ги погледнете податоците

● Енергетска класа на ефикасност – А,
● Максимална моќ (W) – 2980,
● Опсег на температура – 50°C – 250°C,
● Напон (V) – 220~240.

air max 90 pas cher air max pas cher moncler outlet online moncler sito ufficiale woolrich outlet woolrich outlet online woolrich sito ufficiale abercrombie pas cher hollister pas cher hollister france hollister france soldes moncler outlet moncler outlet online moncler outlet milano piumini moncler outlet louboutin pas cher chaussure louboutin pas cher chaussures louboutin soldes woolrich outlet woolrich outlet online woolrich outlet bologna woolrich outlet milano air max pas cher air max pas cher louboutin pas cher tiffany outlet online barbour paris air jordan pas cher

air max 90 pas cher air max pas cher moncler outlet online moncler sito ufficiale woolrich outlet woolrich outlet online woolrich sito ufficiale abercrombie pas cher hollister pas cher hollister france hollister france soldes moncler outlet moncler outlet online moncler outlet milano piumini moncler outlet louboutin pas cher chaussure louboutin pas cher chaussures louboutin soldes woolrich outlet woolrich outlet online woolrich outlet bologna woolrich outlet milano air max pas cher air max pas cher louboutin pas cher tiffany outlet online barbour paris air jordan pas cher