Electrolux / Рерни

Тип Вградлива печка со повеќе функции
Бренд Електролукс
Гаранција 2 години
Цена 14,999

ПРЕДНОСТИ

▼ Кликнете овде да ги погледнете предностите

ПОЛЕСНО ГОТВЕЊЕ ВО РЕРНАТА

Со некои од едноставните и практични функции на рерната навистина
можете да се потпрете на својата рерна за припрема на извонредно и добро
зготвени јадења.

ГОТВЕТЕ ПОБРЗО- ГОТВЕТЕ ПОЕКОНОМИЧНО

Оваа рерна Ви овозможува едноставен начин со вентилатор брзо и економично да ја зготвите храната. Со вентилаторот може и да ја намалите температурата. Ниската температура значи дека е потребана мала енергија,
а со ова се зголемува заштедата.

ЕДНОСТАВНА КОНТРОЛА СО СВРТЛИВ ПРЕКИНУВАЧ И ОДБИРАЊЕ НА
ВРЕМЕТО НА ПОЧЕТОК И КРАЈ

За едноставно готвење, овој приклучок со LED дисплеј ви овозможува избор
на траењето на готвењето и времето на почетокот и крајот. Има прекинувач
на вовлекување и копчиња за пристап на сите подесувања.

СТАКЛЕНА ВРАТА КОЈА ЛЕСНО СЕ ЧИСТИ

Стаклото на вратата на оваа рерна е едноставно за чистење. Во потполност можете да ја отстраните вратата и стаклената површина и брзо да ги исчистите.

СИЛНО ПЕЧЕЊЕ

Постигнување на најдобри резултати во печење, дури и со помалите јадења,
брзо е и едноставно со големите печења во оваа рерна.

ОСОБИНИ

▼ Кликнете овде да ги погледнете особините

● Слој против отпечатоци од прсти,
● Управувачки команди на извлекување,
● Грејни елементи кои лесно се вадат за полесно чистење,
● Рерна со повеќе функции со кружен грејач,
● Нивоа на печење: 2
● Електронски функции на рерната:
звучен сигнал, траење, крај, минутен потсетник, време,
● Вентилатор кој лади,
● Решетки испорачани со рерната:
1 хромирана жичана решетка за грил-тава
● Функции на рерната:
долно греење, традиционално печење, одмрзнување, брзо печење,
скара, најголема топлина, готвење со вентилатор.

ЕНЕРГИЈА

▼ Кликнете овде да ги погледнете податоците

● Енергетска класа на ефикасност – А,
● Максимална моќ (W) – 2500,
● Опсег на температура – 50°C – 250°C,
● Напон (V) – 220~240.

air max 90 pas cher air max pas cher moncler outlet online moncler sito ufficiale woolrich outlet woolrich outlet online woolrich sito ufficiale abercrombie pas cher hollister pas cher hollister france hollister france soldes moncler outlet moncler outlet online moncler outlet milano piumini moncler outlet louboutin pas cher chaussure louboutin pas cher chaussures louboutin soldes woolrich outlet woolrich outlet online woolrich outlet bologna woolrich outlet milano air max pas cher air max pas cher louboutin pas cher tiffany outlet online barbour paris air jordan pas cher

air max 90 pas cher air max pas cher moncler outlet online moncler sito ufficiale woolrich outlet woolrich outlet online woolrich sito ufficiale abercrombie pas cher hollister pas cher hollister france hollister france soldes moncler outlet moncler outlet online moncler outlet milano piumini moncler outlet louboutin pas cher chaussure louboutin pas cher chaussures louboutin soldes woolrich outlet woolrich outlet online woolrich outlet bologna woolrich outlet milano air max pas cher air max pas cher louboutin pas cher tiffany outlet online barbour paris air jordan pas cher