Новости

Деновиве Солопром претстави нова група на производи во кујнскиот сегмент. Па, со досегашните плочести материјали и кујнска галантрија може да одберете од понудата на електрични уреди од шведскиот бренд Electrolux. Компанија која е глобален лидер во уредите за домашна употреба, уреди базирани врз длабок увид на потрошувачите и развиени во блиска соработка со професионални корисници.

Понудата ја сочинуваат група на:

вградни мултифункционални рерни со свои уникатни особини,
вградни индукциски и плински грејни плочи,
вградни машини за миење на садовите,
аспиратори,
вградна микробранова печка
самостоечки шпорет, и
вградни и самостоечки фрижидери.

Електролукс кујна

Солопром е познат по својата понуда на високо квалитетни и ексклузивни материјали и производи. Со уредите на престижниот Electrolux уште повеќе го поткрепува фактот дека и понатаму ќе продолжи со досегашната политика за висок квалитет.

Сите сакаме во една продавница да најдеме се што ни е потребно. Со овој потег пробуваме поблизу да го донесеме и овој дел од кујнскиот сегмент заштедувајќи Ви скапоцено време и енергија. Ќе бидеме среќни доколку Ви помогнеме со ваквиот потег, во спротивно би Ви биле благодарни за укажаната шанса.

air max 90 pas cher air max pas cher moncler outlet online moncler sito ufficiale woolrich outlet woolrich outlet online woolrich sito ufficiale abercrombie pas cher hollister pas cher hollister france hollister france soldes moncler outlet moncler outlet online moncler outlet milano piumini moncler outlet louboutin pas cher chaussure louboutin pas cher chaussures louboutin soldes woolrich outlet woolrich outlet online woolrich outlet bologna woolrich outlet milano air max pas cher air max pas cher louboutin pas cher tiffany outlet online barbour paris air jordan pas cher

air max 90 pas cher air max pas cher moncler outlet online moncler sito ufficiale woolrich outlet woolrich outlet online woolrich sito ufficiale abercrombie pas cher hollister pas cher hollister france hollister france soldes moncler outlet moncler outlet online moncler outlet milano piumini moncler outlet louboutin pas cher chaussure louboutin pas cher chaussures louboutin soldes woolrich outlet woolrich outlet online woolrich outlet bologna woolrich outlet milano air max pas cher air max pas cher louboutin pas cher tiffany outlet online barbour paris air jordan pas cher