Системи за сталажи во продавници

Производител MESAN – Турција
Опис

SHOP-H е систем за составување на сталажи во продавници, составен од компоненти кои имаат за цел да одговорат на најразличните функционални потреби, го прават совршен за употреба во продажни салони кои имаат потреба од флексибилен систем за изложување на своите производи.

Профилите на кои се поставуваат различните држачи се поставуваат хоризонтално со максимална должина до 3000 мм.

Иако е произведен за опремување на изложбени салони во продавници, флексибилноста на овој систем го прави одличен конкурент и за опремување на гардеробери, работилници и гаражи.

Особини

■ Поставување на полици и носачи со постојана можност за промена на нивната висина и местоположба;
■ Лесно монтажен и демонтажен систем.

Ценовник

Овде симнете ПДФ документ.

air max 90 pas cher air max pas cher moncler outlet online moncler sito ufficiale woolrich outlet woolrich outlet online woolrich sito ufficiale abercrombie pas cher hollister pas cher hollister france hollister france soldes moncler outlet moncler outlet online moncler outlet milano piumini moncler outlet louboutin pas cher chaussure louboutin pas cher chaussures louboutin soldes woolrich outlet woolrich outlet online woolrich outlet bologna woolrich outlet milano air max pas cher air max pas cher louboutin pas cher tiffany outlet online barbour paris air jordan pas cher

air max 90 pas cher air max pas cher moncler outlet online moncler sito ufficiale woolrich outlet woolrich outlet online woolrich sito ufficiale abercrombie pas cher hollister pas cher hollister france hollister france soldes moncler outlet moncler outlet online moncler outlet milano piumini moncler outlet louboutin pas cher chaussure louboutin pas cher chaussures louboutin soldes woolrich outlet woolrich outlet online woolrich outlet bologna woolrich outlet milano air max pas cher air max pas cher louboutin pas cher tiffany outlet online barbour paris air jordan pas cher