Electrolux / Аспиратори

Тип Ѕиден аспиратор со оџак – ширина 600 мм
Бренд Електролукс
Гаранција 2 години
Цена 8,999

ПРЕДНОСТИ

▼ Кликнете овде да ги погледнете предностите

ИДЕАЛЕН КУЈНСКИ СТИЛ

Беспрекорниот и чист дизајн на овој традиционален аспиратор ќе се вклопи со останатите апарати во Вашата кујна.

ЛИЗГАЧКИ ПОДЕСУВАЊА

Благодарение на лесното и едноставно управување по пат на лизгачка контрола, со оваа кујнска направа лесно се управува.

ОДРЖУВАЊЕ ЧИСТОТА

Алуминиумскиот филтер за маснотии кои лесно се вади и мие секогаш осигурува оптимална делотвроност на вашата направа.

НАПРАВА СО ГОЛЕМА СИЛА

Силниот мотор на оваа кујнска направа овозможува брза, силна и ефективна вентилација, при што вашата кујна би се ослободила од димот и сите кујнски мириси.

ОСОБИНИ

▼ Кликнете овде да ги погледнете особините

● Ѕидно поставување, ширина 600мм,
● Капацитет на аспирација (високо / ниско ниво): 430 / 230 m³/h,
● Број на мотори: 1
● Лизгачки контроли со 3 брзини,
● Број и тип на светла: 1 халогенка,
● Максимално ниво на бука: 67 / 53 db(A),
● Исфрлање на воздух или рециркулација, со инсталација на филтер со активен јаглен (по избор),
● Тип и број на филтри за маснотии: 1 алуминиумска мрежа.

ЕНЕРГИЈА

▼ Кликнете овде да ги погледнете податоците

● Максимална моќност: 430 m³/h,
● Напон (V) – 220~230.

air max 90 pas cher air max pas cher moncler outlet online moncler sito ufficiale woolrich outlet woolrich outlet online woolrich sito ufficiale abercrombie pas cher hollister pas cher hollister france hollister france soldes moncler outlet moncler outlet online moncler outlet milano piumini moncler outlet louboutin pas cher chaussure louboutin pas cher chaussures louboutin soldes woolrich outlet woolrich outlet online woolrich outlet bologna woolrich outlet milano air max pas cher air max pas cher louboutin pas cher tiffany outlet online barbour paris air jordan pas cher

air max 90 pas cher air max pas cher moncler outlet online moncler sito ufficiale woolrich outlet woolrich outlet online woolrich sito ufficiale abercrombie pas cher hollister pas cher hollister france hollister france soldes moncler outlet moncler outlet online moncler outlet milano piumini moncler outlet louboutin pas cher chaussure louboutin pas cher chaussures louboutin soldes woolrich outlet woolrich outlet online woolrich outlet bologna woolrich outlet milano air max pas cher air max pas cher louboutin pas cher tiffany outlet online barbour paris air jordan pas cher