Приклучоци за струја и пренос на податоци

Производител DIGITEL – Србија
Опис КОНФЕРЕНС овозможува пристап на приклучоците од двете страни на бирото, но и поклопецот да биде спуштен и израмнет со бирото кога уредите во него се приклучени.
Нискиот профил, иновативниот поклопец, четки кои ја спречуваат прашината да дојде во допир со приклучоците, високата модуларност на приклучоците сместени во кутијата, го прават овој производ совршен за конференцијски и сали за состаноци.
Шифра Боја Цена
Конференс Црна 18,742

air max 90 pas cher air max pas cher moncler outlet online moncler sito ufficiale woolrich outlet woolrich outlet online woolrich sito ufficiale abercrombie pas cher hollister pas cher hollister france hollister france soldes moncler outlet moncler outlet online moncler outlet milano piumini moncler outlet louboutin pas cher chaussure louboutin pas cher chaussures louboutin soldes woolrich outlet woolrich outlet online woolrich outlet bologna woolrich outlet milano air max pas cher air max pas cher louboutin pas cher tiffany outlet online barbour paris air jordan pas cher

air max 90 pas cher air max pas cher moncler outlet online moncler sito ufficiale woolrich outlet woolrich outlet online woolrich sito ufficiale abercrombie pas cher hollister pas cher hollister france hollister france soldes moncler outlet moncler outlet online moncler outlet milano piumini moncler outlet louboutin pas cher chaussure louboutin pas cher chaussures louboutin soldes woolrich outlet woolrich outlet online woolrich outlet bologna woolrich outlet milano air max pas cher air max pas cher louboutin pas cher tiffany outlet online barbour paris air jordan pas cher