Приклучоци за струја и пренос на податоци

Производител DIGITEL – Србија
Опис Чистиот дизајн го прави ДЕСК многу прилагодлив за различни барања во ентериерот, доведувајќи струјни и комуникацијски приклучоци на дофат на рака без бушење и било какво деформирање на работната површина.
Идеален за работни станици со монитори. Штеди време и го подига нивото на продуктивност во работниот простор.
Струјни карактеристики ■ Напон: 250V;

■ Јачина на струја: 16А;

■ Фрекфенција: 50~60Hz;

■ Температура: 0~40°C.

Модули
ШУКО приклучок за напојување
2 USB приклучока за напојување
Модул за додатоци (корисникот одлучува како ќе го пополни овој модул со некој од овие додатоци за модули)
Димензии Симни документ.
Шифра Модули Боја Цена
WN-2P 1E Бела 1,833
WN-1P 1USBC2 1E Бела 4,316
BN-2P 1E Црна 1,833
BN-1P 1USBC2 1E Црна 4,316
Деск носач Алуминиумски носач на приклични модули – единечен Бел, Црн 887
Деск носач Алуминиумски носач на приклични модули – двоен Бел, Црн 1,182

air max 90 pas cher air max pas cher moncler outlet online moncler sito ufficiale woolrich outlet woolrich outlet online woolrich sito ufficiale abercrombie pas cher hollister pas cher hollister france hollister france soldes moncler outlet moncler outlet online moncler outlet milano piumini moncler outlet louboutin pas cher chaussure louboutin pas cher chaussures louboutin soldes woolrich outlet woolrich outlet online woolrich outlet bologna woolrich outlet milano air max pas cher air max pas cher louboutin pas cher tiffany outlet online barbour paris air jordan pas cher

air max 90 pas cher air max pas cher moncler outlet online moncler sito ufficiale woolrich outlet woolrich outlet online woolrich sito ufficiale abercrombie pas cher hollister pas cher hollister france hollister france soldes moncler outlet moncler outlet online moncler outlet milano piumini moncler outlet louboutin pas cher chaussure louboutin pas cher chaussures louboutin soldes woolrich outlet woolrich outlet online woolrich outlet bologna woolrich outlet milano air max pas cher air max pas cher louboutin pas cher tiffany outlet online barbour paris air jordan pas cher