Други плочи

Производител H-FLACHS- Словачка
Опис

Табла изработена со ленено јадро, двострано оплеменета со природен фурнир.

Примена

Бидејќи се изработени од стебло на лен, тежината им е намалена до 60%. Ова ги прави одличен избор за повеќе ентериерни решенија како, канцелариски бироа, полици, комоди, и друго.

Фурнир Димензија Дебелини
39 41 51
Фајнлајн 2500 х 1220 5,612 8.070
Даб 2500 х 1220 4,681 5,653
Бука 2500 х 1220 3,755 4,569

Фајнлајн

Даб

Бука

air max 90 pas cher air max pas cher moncler outlet online moncler sito ufficiale woolrich outlet woolrich outlet online woolrich sito ufficiale abercrombie pas cher hollister pas cher hollister france hollister france soldes moncler outlet moncler outlet online moncler outlet milano piumini moncler outlet louboutin pas cher chaussure louboutin pas cher chaussures louboutin soldes woolrich outlet woolrich outlet online woolrich outlet bologna woolrich outlet milano air max pas cher air max pas cher louboutin pas cher tiffany outlet online barbour paris air jordan pas cher

air max 90 pas cher air max pas cher moncler outlet online moncler sito ufficiale woolrich outlet woolrich outlet online woolrich sito ufficiale abercrombie pas cher hollister pas cher hollister france hollister france soldes moncler outlet moncler outlet online moncler outlet milano piumini moncler outlet louboutin pas cher chaussure louboutin pas cher chaussures louboutin soldes woolrich outlet woolrich outlet online woolrich outlet bologna woolrich outlet milano air max pas cher air max pas cher louboutin pas cher tiffany outlet online barbour paris air jordan pas cher