Други плочи

Производител KRONOSPAN- Германија
Опис

HDF
Табла изработена со зголемена густина на дрвни влакна меѓусебно сврзани со специјална смола под висок притисок и топлина, излакирана од едната страна.

Особини

■ Табли за ентериерно опремување во суви услови,
■ Зголемена стабилност, отпорност и издржливост,

Димензија

2800 х 2070 х 3

Примена

■ Ентериерен и дизајн на мебел,
■ Позадини на ентериерните елементи,
■ Производство на врати,
■ Подлога во фиоките.

Оков за лесонит

За да го погледнете оковот кликнете овде.

101 PE

Цена: 730

514 PE

Цена: 820

881 PE

Цена: 970

190 PE

Цена: 860

381 PR

Цена: 860

344 PR

Цена: 860

0729 PR

Цена: 860

8197 PR

Цена: 860

854 PR

Цена: 860

4591 EB

Цена: 880

8436 EE

Цена: 880

Суровински

Цена: 660

air max 90 pas cher air max pas cher moncler outlet online moncler sito ufficiale woolrich outlet woolrich outlet online woolrich sito ufficiale abercrombie pas cher hollister pas cher hollister france hollister france soldes moncler outlet moncler outlet online moncler outlet milano piumini moncler outlet louboutin pas cher chaussure louboutin pas cher chaussures louboutin soldes woolrich outlet woolrich outlet online woolrich outlet bologna woolrich outlet milano air max pas cher air max pas cher louboutin pas cher tiffany outlet online barbour paris air jordan pas cher

air max 90 pas cher air max pas cher moncler outlet online moncler sito ufficiale woolrich outlet woolrich outlet online woolrich sito ufficiale abercrombie pas cher hollister pas cher hollister france hollister france soldes moncler outlet moncler outlet online moncler outlet milano piumini moncler outlet louboutin pas cher chaussure louboutin pas cher chaussures louboutin soldes woolrich outlet woolrich outlet online woolrich outlet bologna woolrich outlet milano air max pas cher air max pas cher louboutin pas cher tiffany outlet online barbour paris air jordan pas cher