Други плочи

Производител KRONOSPAN- Германија
Опис

Табла изработена од три слоја дрвни честички сврзани меѓусебно со специјална смола под притисок и топлина.

Особини

■ Табли за ентериерно опремување во суви услови,
■ Одлични за оплеменување со ХПЛ и дрвен фурнир.

Примена Ентериерен и дизајн на мебел.
Тип Димензија Цена на табла по дебелина
10 16 18 25
Брусена 2800 х 2070 1,660 1,736 1,953 2,872
Небрусена 2800 х 2070 1,480

air max 90 pas cher air max pas cher moncler outlet online moncler sito ufficiale woolrich outlet woolrich outlet online woolrich sito ufficiale abercrombie pas cher hollister pas cher hollister france hollister france soldes moncler outlet moncler outlet online moncler outlet milano piumini moncler outlet louboutin pas cher chaussure louboutin pas cher chaussures louboutin soldes woolrich outlet woolrich outlet online woolrich outlet bologna woolrich outlet milano air max pas cher air max pas cher louboutin pas cher tiffany outlet online barbour paris air jordan pas cher

air max 90 pas cher air max pas cher moncler outlet online moncler sito ufficiale woolrich outlet woolrich outlet online woolrich sito ufficiale abercrombie pas cher hollister pas cher hollister france hollister france soldes moncler outlet moncler outlet online moncler outlet milano piumini moncler outlet louboutin pas cher chaussure louboutin pas cher chaussures louboutin soldes woolrich outlet woolrich outlet online woolrich outlet bologna woolrich outlet milano air max pas cher air max pas cher louboutin pas cher tiffany outlet online barbour paris air jordan pas cher