• Филтри
  • Сортирај
    ...
  • Ledline S 400,00 ден740,00 ден

    Уред за осветлување на работната површина во кујната. Со помош на специјалниот конектор може во серија да поврзете повеќе вакви уреди. LEDLINE-S се поврзува директно во струја (220

    На залиха

Close
Категории
Close Кошничка
Close

Close
Категории